Neden Biz

-Öncelikle Fethiye gibi güzel bir şehirde Fethiye'de yaşayan birbirinden yetenekli çocuklara lokasyonu iyi, eğitim alanı ferah, hijyenik, tamamen çocuklara uyarlanmış mini spor eğitim araçları ve farklı formattaki eğitim sistemiyle güvenli ve eşsiz bir spor eğitimi olanağı vermemiz.

-Bünyemizdeki Yüzme,Cimnastik, Basketbol, Futbol, Voleybol, 18-36 Ay Sportif Oyun Grubu, Tekvando, Satranç, Halk Oyunları, Resim, Bale Ve Tam Günlü Spor Eğitimini Profesyonel Öğretmenler Eşliğinde Vermemiz..

-Hazırlanan spor eğitim programlarımızın kurucumuz eski milli sporcu Ali Acar,ın 20 den fazla ülkedeki spor izlenimleri, geçmiş sporculuk dönemleri, üniversite eğitimindeki akademik bilgileri, araştırmaları, yaratıcılığı ve öğretmenlik-antrenörlük yıllarının kazandırmış olduğu deneyimlerle hazırlanması.

-Eğitimlerin kurucumuz Ali Acar ve sporculuk geçmişi olan ve aynı zamanda üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Bölümlerinden mezun olmuş, tecrübeli, işini ve çocukları seven güleryüzlü kişilerce verilmesi.

-Formatımızın bütün sporların temeli olan ana spor branşı cimnastik eğitimi ağırlıklı olması ve takibinde mini spor branşları eğitimi ile birçok spor branşını tanıttığımız ve yetenek keşfi ile doğru spor branşına doğru çocuk yönlendirmesi ile geleceğe yönelik hareket etmemiz.

-Çocuklara sporu sevdirerek öğretmemiz, sporculuk duygsunu hissettirmemiz, daha küçük yaşta spor disiplinini aşılamamız, bununla birlikte bir çocukta, bir sporcuda bulunması gereken bütün temel motorik özellikleri kazandırmamız.

-Çocuklar için birçok spor branşında kurumsal güvenilirliğimizle eğitim imkanları sağlamamız.

-Çocuklarımızın yaş ve okul programlarına bağlı olarak, yarıyıl ve yaz tatili başta olmak üzere yarım gün ve tam günlü birçok spor branşı programını bulunduran eşsiz bir eğitim imkanı sunmamız.