TAM GÜNLÜ YAZ SPOR OKULU VELİ BİLGİLENDİRMESİ

Sevgili Ailemiz;Tam Günlü Yaz Spor Okulumuza 6 Yaşdan İtibaren Kayıt Alıyoruz.Yaş ve Seviyelere Göre 5 Farklı Sınıfımız  Vardır.Sınıflarımız Ortalama 20 Öğrenciden Oluşmaktadır.

Tam Günlü Yaz Spor Okulumuz Okulların Kapandığı Cumayı Takip Eden Pazartesi Günü Başlamaktadır.Yaz Tatili Boyunca 3 Ay Sürmektedir.Her Dönem 4 Haftadan Oluşmaktadır.En Az 4 Hafta Gelmek Şartıyla İstenilen Süre Kadar Gelinebilir.

Yaz Spor Okulunuz Esnaf Hastanesi Arkası Aydem Binası Yanındaki Çocuk Spor Okulumuzda Yapılacaktır.Derslerimiz Sabah 8.30 da Başlayıp Akşam 17.30 da Son Bulacaktır.

Her Branşın Dersine Branşında Uzmanlaşmış Öğretmenler Girecektir.Ayrıca Çocuklarımızın Başında Sürekli Bir Koordinatör Öğretmen Olacaktır.Bina İçinde Yapılacak Programlarımız;Cimnastik,Resim,Satranç,Halk Oyunları,Tekvando,Koordinasyon Survivor Parkuru,Sportif Oyun,Film İzleme Saati,Kitap Okuma Saati,Akıl Oyunları ve Serbest Zaman Etkinlikleridir.Branş Öğretmenleri Derse Girerken Koordinatör Öğretmen Sürekli Çocukların Başında Olacaktır.

Bina Dışında Profesyonel Spor Sahalarında Profesyonel Antrenörler Eşliğinde Yapılacak Eğitimlerimiz;Yüzme,Basketbol,Voleybol,Sahilde Tartan Piste Atletizim Çalışmalarıdır.Bu Spor Sahalarına Ulaşımlar Fiyatımıza Dahil Olup Özel Servis Şöförümüz ve Koordinatör Öğretmenimiz Eşliğinde Yapılacaktır.

Öğle Yemekleri ve İkindi Kahvaltılarıda Çocuk Spor Okulu İçerisinde Yenecektir.Anlaşmalı Olduğumuz Yemek Şirketinden Gelecek Olup,Yemek Listesi Ailelerimize Bildirilecektir.